Транспортні компанії

Ринок вантажоперевезень переповнений, і кожен перевізник намагається демпінгувати: пропонувати більше вигод для клієнтів за меншу вартість. Проте цілком зрозуміло, що це робити нерентабельно. Ми знаємо рішення, яке допоможе знизити вартість перевезень не на збиток собі, і при цьому залишатися конкурентним на ринку.

Обладнання системи моніторингу має сертифікати відповідності УкрСЕПРО.

Транспортні компанії

Система моніторингу транспортних засобів компанії ТОВ "Монітерра" ОРЛАН-ТРЕК вирішує актуальні проблеми:

Зниження витрат палива
Високоточне ведення обліку пробігу
Виключення нецільових рейсів
Забезпечення контролю якості водіння та зниження ремонтних витрат

Який термін окупності системи моніторингу? 

Припустимо у вас є один транспортний засіб із середньомісячним пробігом в 7000 км і середніми витратами 35 л на 100 км. Тоді отримаємо загальні витрати палива у місяць: 7000/100*35 = 2450 літрів, яке можна придбати в середньому за 53 900 грн. В середньому, в залежності від рівня поточної трудової дисципліни на підприємстві, зниження витрат після встановлення обладнання системи моніторингу досягає 15%. Таким чином, в даному прикладі економія в грошовому вираженні складе 8 085 грн, що перевищує поточну повну вартість впровадження системи моніторингу на один транспортний засіб. 

Висновок: Окупність впровадження системи моніторингу транспортних засобів ОРЛАН-ТРЕК складає менше одного місяця. 

При цьому в наступні місяці та роки ви продовжуєте економити, а отже, більше заробляти, а збережені кошти можуть бути спрямовані на:


 • оновлення та ремонт транспортних засобів підприємства;
 • підвищення якості перевезень;
 • проведення рекламних та PR кампаній.

Існує можливість тимчасового надання доступу своїх клієнтів до даних системи моніторингу. Багато перерахованих вище обставин дозволяють підприємству підвищити лояльність своїх клієнтів. Замовники з більшою ймовірністю виберуть професійне підприємство, яке регулярно підвищує якість своїх послуг, підтримує сучасні методи контролю процесу доставки та збереження їхнього вантажу.


Причини встановлення системи моніторингу ОРЛАН-ТРЕК:

 • Економія палива на 15-30% за рахунок автоматизованого контролю обсягів заправок, високоточного обліку пробігу, виявлення зливів та контролю режимів експлуатації транспортних засобів.
 • Збільшення ефективності роботи всіх автомобілів підприємства за рахунок раціонального їх використання та виключення нецільового використання машин.
 • Зниження витрат на утримання та ремонт транспортних засобів автопарку, підвищення терміну експлуатації.
 • Скорочення кількості штрафів через порушення правил руху, зокрема у разі порушення швидкісного режиму.
 • Отримання високоточних достовірних статистичних та аналітичних даних полегшує та оптимізує бухгалтерський та управлінський облік.
 • Виявлення недобросовісних та непрофесійних працівників та підвищення дисципліни колективу в цілому.
 • Підвищення рівня безпеки водіїв та вантажів за рахунок оснащення тривожною кнопкою.
 • Контролює час прибуття транспортного засобу до замовника.
 • Цілодобовий контроль розташування та режиму роботи транспортних засобів за рахунок отримання даних про місцезнаходження, напрямок та швидкість руху, контролю слідування заданим маршрутом, проходження контрольних точок, тривалості простоїв та зупинок.
 • Визначення місцезнаходження викраденого автотранспорту та моменту відкриття вантажних відсіків. Можливість віддаленого блокування двигуна за рахунок встановлення додаткового протиугінного обладнання.
 • Контролює стан розташування вантажів, їх збереження та температурний режим зберігання.